Informacja o spływie pontonowym rzeką Bóbr – 3.09.2022r.

Koleżanki i Koledzy!

Zarząd wrocławskiego Koła Stowarzyszenia Chemików Wojskowych RP organizuje spływ pontonowy (rafting) na Bobrze, na trasie: Wleń-Dębowy Gaj, o długości około 10,3 km. Spływ odbędzie się w dniu 3.09.2022r. (sobota), od 11.00. Miejsce spotkania i początek imprezy: parking samochodowy w miejscowości Wleń, przy moście, obok pola namiotowego przy ul. Zarzecze we Wleniu.

Spływ ma charakter rekreacyjny, mogą w nim uczestniczyć zarówno dorośli, jak i dzieci w wieku od 4 lat; zapraszamy zatem całe rodziny członków Stowarzyszenia oraz sympatyków, rodziców z  dziećmi, dziadków z wnukami etc. Dojazd własnymi środkami transportu, z Wrocławia ok. 120 km (do GPS można wpisać adres: Camping Wleń Zarzecze, Zarzecze 1, 59-610 Wleń). Spływ rozpoczyna się o 11.00, ale prosimy o przybycie z trzydziesto-dwudziestominutowym wyprzedzeniem, niezbędnym dla zakupienia biletów i załatwienia formalności.

Koszt spływu wynosi 55 zł od osoby dorosłej, a dla dziecka do lat 12 rodziny uczestniczącej w imprezie – 45 zł. W cenie jest: parkowanie samochodów uczestników (parking niestrzeżony), szkolenie z zakresu bezpieczeństwa pływania oraz sterowania pontonem, miejsce na sześcioosobowym pontonie oraz kamizelka ratunkowa i pagaj (wiosło) dla każdego uczestnika, a także tzw. „logistyka kierowców” (przewiezienie kierowców po spływie z powrotem na miejsce startu po zaparkowane samochody transportem firmy wynajmującej pontony). Spływ trwa – w zależności od poziomu wody – około 3-4h i kończy się przy jazie Dębowy Gaj na prawym brzegu rzeki Bóbr.

Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do 25.08.2022r.

PREZES ZARZĄDU KOŁA WROCŁAW             
STOWARZYSZENIE CHEMIKÓW WOJSKOWYCH RP