Informacja o zmianie miejsca Walnego Zebrania Stowarzyszenia

Podjęto decyzję o zakazie prowadzenia wszelkich imprez na terenie jednostek wojskowych w całym kraju. W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni odwołać piknik z okazji Dnia Chemika, zaplanowany na 22.06.2024r. Pieniądze, wpłacone przez Państwa na rachunek bankowy Stowarzyszenia tytułem uczestnictwa w pikniku, zostaną zwrócone na konta bankowe, z których otrzymaliśmy wpłaty.

Jednocześnie informuję, że Walne Zebranie Stowarzyszenia odbędzie się w zaplanowanym terminie 22.06.2024r. w auli budynku dydaktycznego sali na IV piętrze budynku dydaktycznego Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych przy ul. Obornickiej 108 we Wrocławiu. Początek Zebrania przesunięto na godzinę 12.00. Po zebraniu zapraszamy wszystkich uczestników na obiad.

UWAGA!

Informuję, że brama główna oraz biuro przepustek Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych przy ul. Obornickiej 108 we Wrocławiu są aktualnie nieczynne. Wejście na obiekt Centrum jest dostępne przez bramę WITI ul. Obornicka 136  (jedna brama wcześniej, licząc od miasta). Po wejściu należy pójść prosto – do budynku dydaktycznego. Walne Zebranie Stowarzyszenia odbędzie się w sali na IV piętrze budynku; winda do dyspozycji.

Samochody można zostawić nieodpłatnie na parkingu niestrzeżonym przed wejściem głównym do Centrum albo na parkingu przez WSzW (jeszcze jedna brama wcześniej).

Zbigniew Guz

PREZES ZARZĄDU KOŁA WROCŁAW             
STOWARZYSZENIE CHEMIKÓW WOJSKOWYCH R